Casa Com Piscina Temporada Βίλα
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Πισίνα Πισίνα θαλασσινού νερού | Κατάλληλο για παιδιά Δωμάτιο παιχνιδιών |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Com Piscina Temporada Βίλα Florianópolis με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Agua Show και παρέχει πρόσβαση στην πισίνα. Η βίλα με θέα στην πισίνα, προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν τον λόφο Morro das Aranhas, που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ.
Η Παραλία Praia dos Ingleses απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα, ενώ Φλοριανόπολη είναι σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.
Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα επίσης υπάρχουν ηλεκτρικός βραστήρας, φούρνος και μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν γεύμα στο Padaria e Confeitaria Pao Bom, που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στη στάση του τρένου Main Bus, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 23 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia dos Ingleses1,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Hercilio Luz38 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Main Bus Station23 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα θαλασσινού νερού
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz από η Casa Com Piscina Temporada Βίλα;
Η Casa Com Piscina Temporada Βίλα απέχει 40 χλμ. από το ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Com Piscina Temporada Βίλα;
Οι τιμές σε η Casa Com Piscina Temporada Βίλα κυμαίνονται από 102$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Com Piscina Temporada Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Com Piscina Temporada Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.